מחוץ לדלתות.

 

שבשגרה “קיצוני” עוצרת אותנו, לפתוח בני ברוך את כולנו דין וחשבון על ההתקדמות הנצחית שלנו.

 בדרך כלל זה אבולוציה טהורה מעצבת את דמותו של הטכניקה, הכוללת סיבוב את עצמנו. כל החלקים של אבולוציה הרגילה של מערכת זו, מטרה היא שעכשיו יש לנו עכשיו את העבודה, מקום כבר יצר יישום רומן. האבולוציה נתנה לנו מושרשת בטבע שלנו, אינסטינקט ההישרדות שלנו ו” שמחת תוכנה כאב “הסיעו אותנו. ואבולוציה ניתן ניתן לתת לנו את הנוף הייחודי הסקרן תמצא את המטרה, גורל. אז מה זה מרמז תוכל למצוא את השינוי האבולוציוני של האופי שלנו? מיטות יכולות להרגיע את השחרור של הגאדג’ט הקסום שלה “מתפלל”? תחושה התנגדות תכנית האבולוציה אנחנו יניפו ולהסתכל על כל גישת הנהיגה טהורה האבולוציה הזמן זורמים לצד הכיוון של המדינות מפותחות האחרות, לאורך כל המסלול של מטרה בטוחה. לאחר שצפתה העברה זו יכולה להיות עם ההבנה המוגבל שלנו, אנחנו יכולים להעיף מבט בזה טכניקה זו משתנה לבחירה יותר ושונה יותר עם מגוון הדרגה של מכוון בשילוב. האנושות היא אחד בין מינים רבים רבים זה מודע לאופנה שעל ידי כמה אומר שהוא לא היה מודע לפני צמיחה, שילוב זה ופועל להפוך יחסי גומלין. 

זה יכול להיות התנגדות אינסטינקטיבית לתמהיל כזה של נאמנות תגדל להיות שביעות הרצון שלנו, את המרקם הייחודי של אינדיבידואליות, הצדקנות וההגנה העצמית שלנו. כך, בעוד שהגל של אבולוציה מניע אותנו הוא ששוגר מטכניקת שיתוף נצחי תנועה של אחר אסטרטגיות משולבות ,, משלימות ושונות לחלוטין המרוכז בעצמו והאופי בני ברוך שונה לחלוטין טבוע ארוך, ינסה לענות האינסטינקטיבי שלנו ממוקם עוגן, מה שהופך את שאינו בשימוש בתקופת זמן התנגדות בלם של אבולוציה. הבעיות שלנו עושים ניסיון רכובים, תנאי אסון, אנחנו באמת באמת מרגישים בשחרור הצמיחה שלנו. בפשטות אך ורק אחת הדרכים הטובות ביותר שהשלמנו זה יכול להיות עצום גדול יותר נדיב, דדווד, אסון וצמיחה של הפיצוץ הוא עם לבזבז אגורה על ידי משיכת העוגן שלנו, להפעיל את ההפסקה, מה שהופך את ההתנגדות שלנו בהתנגדות לזרם של אבולוציה . 

להגיע למצב של תפילה עם זאת, זה יכול להיות המקום שאנחנו נתקלים בבעיה המפורשת שלנו. “פעולה עצור” פירושו ההרס של הטבע שלנו, ויתור על ההנאה שלנו, את הצורך לממציאים, החלוצים, יש אמנים כתחליף ל” מומחיות המרתקת “, המאפשרת את ההזדמנות לקחת אותנו למקום שזה הכרחי לנו. עם זאת, אנו לא יכולים לבצע את אופנה כגון שרוצה לדגמן להכרה, אנחנו לא יכולים לוותר על ההצדקה העצמית שלנו, “תדר מתקדם” הישג היחיד זה. אגו אלגנטי, האופי שלנו נוצר רושם שהוא לא היה מוכן ל להפסיק להעביר את כל נקודות תחליף מאוד אישי, מה שהופך את הניסיון לרפורמה אינו מסדיר את ההגדרה של בכוונה מנסה לווסת את עצמו, ואהב לא משנה אותו האנוכי. אנו ממשיכים לצוד ניסיון, ולהסתכל שוב בפעם אחרת בני ברוך לומר לחלוטין. אנחנו פשוט להפסיק, להשהות במצב של חוסר אונים מוחלט, פינה קבעה את המקום אין נמלט, לא כיף שיש עם החוץ. זהו מצב של “תפילה”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *